BÖCKER: Boken om Axel Munthe, Allhems förlag 1957 samt Kungliga Svenska Riddarordnarna, band 1, 1935, 2 volymer.

Boken om Axel Munthe Capri och San Michele, Allhems förlag, 1957, hfrb. Kungliga Svenska Riddarordnarna, Historisk Översikt, band 1, nr 105, 1935, skinnband med guldtryck.

Slitage. Repor. Ej genomgångna.

Lähtöhinta
1 500 SEK