BÄGARE, silver, London England 1776. Vikt ca 315 gram.

Driven blomsterdekor. Två svängda hänklar. Höjd 13 cm.

Smärre slitage. Kantlagning. Troligen efterdekorerad.

Lähtöhinta
2 500 SEK