BARBIEDOCKA samt SKIPPERDOCKA, Mattel, 1960-tal.

Kartonger märkta bl.a Barbie Stock No. 850. Platinum Ponytail samt Skipper Stock No. 0950 (Brunette). Boxar med handtag samt låda med tillbehör medföljer.

Smärre slitage. Ej helt genomgånget.

Lähtöhinta
3 000 SEK