PARTI LEKSAKER, 3 st, Lehmann och Teknofix, Tyskland, 1900-talets mitt.

Åsneekipage, "Balky Mule", Lehmann, Nr 425. Längd 19 cm.
Flygplan i litograferad plåt, Teknofix. Längd 24 cm.
Snabbtågsbana, Teknofix. Längd 26 cm.

Slitage, repor. Delar saknas. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
2 500 SEK