SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt.

Björkstomme, hyllplan/ bricka med florabilder. En bricka löstagbar. På hjul. Höjd ca 73,5, längd 77,5, djup 44 cm.

Bruksslitage, enstaka torrsprickor, något torkat gummi på hjulen.

Lähtöhinta
1 500 SEK