VÄGGLAMPETER, 1 par, empirestil, 1900-talets första hälft.

Stomme av mässing. För 2 ljus. 1 ljuspunkt. Behängda med prismor. Höjd ca 38 cm.

Ej funktionstestade. Slitage. Några prismor saknas.

Lähtöhinta
1 500 SEK