KISTA, barockstil, 1800-tal

KISTA, barockstil, 1800-tal

Ek. Metallbeslag. Längd 92 cm, bredd 61 cm, höjd 41 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Sprickor. Senare kulfötter. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 500 SEK