GLASSERVIS, 78 delar, "Swedish old", Reijmyre.

Cylinderformat glas med dekor av vinranka. 10 vinglas, 11 highballglas, 12 selterglas, 12 whiskeyglas, 11 snapsglas, 11 likörglas samt 11 punchmuggar. Vinglasens höjd 14 cm.

Några mindre repor. Något mindre nagg.

Lähtöhinta
3 000 SEK