MATSALSMÖBLEMANG, 9 delar, Frank Lloyd Wright, Cassina 1986.

Körsbärsfanerat. Matbord modell Allen längd 258, bredd 107 och bredd 71 cm. 8 stolar modell Robie I.

Smärre slitage. Repor och rispor. En mindre fanérskada på skivan.

Lähtöhinta
40 000 SEK