SKRIVBORD, enligt uppgift inköpt på Firma Svenskt Tenn, 1900-talets andra hälft.

Rakform. En låda i sarg, ett hyllplan. Längd 101, bredd 51, höjd 77 cm.

Bruksslitage, blekt (märke på skiva).

Lähtöhinta
3 000 SEK