Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

SALTKAR, ett par, silver, London, England, 1907 eller 1927.

Rund form, tre tassfötter. Blå glasinsatser. Höjd 3cm.

Bruksslitage. En glasinsats fast. Bucklor. Repor. Stöldmärkt undertill.

Lähtöhinta
2 000 SEK