BYRÅ, Nordiska Kompaniet, 1950-tal.

Mahognyfanér. Rak form, utdragslådor med dragbeslag i mässing. Plakettmärkt. Längd ca 60, djup ca 40, höjd ca 70 cm.

Slitage, repor och märken/nagg. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
2 500 SEK