SKULPTUR, porslin, "Kannon", Japan, omkring 1900.

Kannon på fohund. Höjd ca 21 cm.

Slitage, repor/märken. Enstaka ytliga sprickor samt ställvis krackelyr. Två lagningar.

Lähtöhinta
4 000 SEK