SOFFBORD, glas, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Skiva av glas. På 4 betsade ben med mässingsbeslag. Diameter 100. Höjd 56 cm.

Ben med några repor och märken. Skiva med någon repa. Mässingsbeslag med slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK