BÄGARE, 2 st, silver, sannol Andrej Antonowitsch Kowalskij 1827-1856/okänd, 1900-talets början, Ryssland, tot vikt 88 g.

Graverad dekor. Höjd 5,5 respektive 6 cm.

Bruksslitage, någon buckla

Lähtöhinta
1 500 SEK