Såsskål på fot, 2 uppläggningsfat, terrin, 11 förrättstallrikar, 12+2 djupa tallrikar, 12 mattallrikar, 2 jubileumstallrikar.
Bruksslitage. 2 förrättstallrikar med skador medföljer.