Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

SEKRETÄR, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Fanerad i olika träslag. Stenskiva. Lådor och fack bakom skrivklaff. Bredd 96, djup 41, höjd 124 cm. Nyckel finns.

Mindre bruksslitage. Obetydliga fanérskador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK