TRÄLÅDOR, 4 stycken, Vin & spritcentralen, 1900-talets mitt.

Rektangulära. Delvis bemålade. Invändigt med fack för flaskor. Längd ca 91, bredd ca 44, höjd ca 31 cm.

Slitage. Rost.

Lähtöhinta
3 000 SEK