CLUBFÅTÖLJ, 1920-tal.

CLUBFÅTÖLJ, 1920-tal.

Stomme i trä. Klädd i skinn. Lös stoppad sits.

Bruksslitage. Ställvis hårt slitage. Senare dyna i tyg. Nätt. Sprickor på skinnet.

Lähtöhinta
1 500 SEK