489706

GARNITYR, 3 delar, silver, delvis stämplat Konrad Wahlström, Stockholm, 1947. Total vikt 32 g.

Örhängen med skruv, diameter ca 1,5 cm. Stämplade Konrad Wahlström, Stockholm, 1947. Armlänk samt collier med utländska stämplar, längd ca 19 respektive 42 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK