ARKIVSKÅP, omkring 1960-tal.

ARKIVSKÅP, omkring 1960-tal.

Palisanderfanérat. Dörrpar med jalusi, bakomliggande utdragbara lådor. Ben något justerbara. Längd 107, Bredd 39, Höjd 125 cm. Nyckel finns.

Smärre bruksslitage och mindre nött. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK