BORD, Louis Seizestil, 1900-talets andra hälft.

Målat. Beslag av mässing. En låda i sarg. Ett hyllplan. Längd 43. Djup 26. Höjd 65 cm.

Repor och märken. Senare målning.

Lähtöhinta
1 500 SEK