KARMFÅTÖLJER, 1 par, sent 1800-tal.

Ek. Rikligt skuren dekor. Armlän med skuren dekor av fabeldjur. Skinnklädsel. Djuphäftad rygg och sits. Klädda armlän.

Repor och märken. Klädsel med slitage. Krön något instabila.

Lähtöhinta
4 000 SEK