FIGURINER, 2 st, stengods, Lisa Larson

"Charlotta", sittande kvinna med bok. Höjd 16,5 cm. Märkt Gustavsberg LL samt rester av etikett. "Malin", flicka med nalle. Höjd 17 cm. Märkt Gustavsberg LL samt etikettmärkt.

Smärre bruksslitage, någon obetydlig krackelering

Lähtöhinta
2 000 SEK