Art Déco

Art Déco

BORD, art dèco, 1900-talets första hälft.

Stomme av alm. Med belysning. Skiva av råglas. Diameter 80. Höjd 58 cm.

Repor och märken. Belysning ej funktionstestad. Skivan med något nagg.

Lähtöhinta
2 500 SEK