FIGURGRUPP, porslin, Königliche Porzellanmanufaktur (KPM), Berlin. Omkring 1900-talets början.

Herrskap. Höjd ca 30 cm

Smärre slitage, repor och enstaka nagg/märken.

Lähtöhinta
1 800 SEK