SLAGBORD, "Öresund", Börge Mogensen, 1900-talets andra hälft.
Ek. Dubbla grindpar. Bredd 120. Total längd 184. Höjd 70 cm.
Slitage. Repor och märken. Fläckade skivor.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin