BANKETT, sekelskiftet 1900.

BANKETT, sekelskiftet 1900.

Målad. Genombrutna gavlar. Lös stoppad sits. Sitthöjd 45 cm.

Senare målning. Repor och märken. Klädsel med fläckar, hål och slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK