CIGARRETUI, 2 st, silver, bl.a Tyskland, 1800-/1900-tal, vikt ca 356 gram.

Invändigt förgyllda. Det ena bär förgyllt monogram. Båda med längd ca 12,5 cm.

Slitage. Repor, märken, fläckar. Smärre anlöpningar. Den ena med saknade detaljer invändigt.

Lähtöhinta
1 500 SEK