SIDEBOARD, 1800-talets mitt.

SIDEBOARD, 1800-talets mitt.

Målat. Svärtad skiva. 4 lådor i sarg. Beslag av mässing. Raka avsmalnande ben. Längd 158. Bredd 45. Höjd 74 cm.

Senare målning. Repor och märken. Senare beslag.

Lähtöhinta
10 000 SEK