CARAMBOLEBORD, 1900-talets första hälft.

Ställning av mahogny. Filtklädd skiva. 2 köer och tillbehör medföljer. Längd 163. Bredd 87. Höjd 86 cm.

Repor och märken. Slitage. Defekta korgar.

Lähtöhinta
3 000 SEK