BARNSÄNG, järn, omkring 1900

BARNSÄNG, järn, omkring 1900

Utdragbar, längd ca 88-143 cm, bredd 63 cm, huvudgavelns höjd exklusive knoppar 99 cm.

Kraftigt bruksslitage, skador, senare knoppar.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?