LÅDSPEGEL, 1800-talets mitt.

LÅDSPEGEL, 1800-talets mitt.

Fanérat i bl a mahogny, inredning med tre lådor i sargen. Höjd 49,5, längd 54,5, djup 20 cm.

Bruksslitage, skador/lagning, senare skruvar, ena spegelhållaren lös.

Lähtöhinta
1 500 SEK