SIDEBOARD, Bröderna Sörheim, Nestum, Norge, 1900-talets andra hälft.

Teak. 4 profilerade dörrar med bakomliggande hyllplan. 2 lådor i sarg. Stämplat. Bredd 176. Djup 44. Höjd 85 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor och märken. Mindre fanerskada på gavel. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
5 000 SEK