492098

HÄNGE samt RING, kamé med 18k guld, 1940-tal. Total vikt ca 6,3 gram.

Hänge längd ca 4 cm. Ring, storlek 15,5/45.

Ring med lagning. Slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK