Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

FÅTÖLJ, "Schulz", Otto Schulz, sannolikt för Jio Möbler, omkring 1900-talets mitt.

Gul plysch. Ben i bok. Se auktionsnummer 492273och 492129.

Bruksslitage, frasig stoppning, klädsel ställvis något hårdare sliten. Smuts.

Lähtöhinta
6 000 SEK