SOFFA, Otto Schulz, Jio Möbler, omkring 1900-talets mitt.

Gul plysch. Längd 152 cm. Se även auktionsnummer 492265 och 492129.

Bruksslitage, frasig stoppning, klädsel ställvis något hårdare sliten. Smuts.

Lähtöhinta
8 000 SEK