SKÅLAR, 3 st, samt LJUSSTAKAR, ett par, flintgods, Josef Ekberg, Gustavsberg.

Grön lysterglasyr med förgyllda detaljer. Skålarnas diameter 19 till 31 cm.

Mindre slitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK