Art Déco

Art Déco

TAKLAMPA, art déco, Fog och Mørup, 1900-talets första hälft, höjd 73 cm.

Kromad stomme. Svärtade trädetaljer. Tre ljuspunkter.

Smärre repor och märken. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK