Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

SYBORD, renässansstil, 1900-talets början.

Rotfanérad uppfällbar skiva med bakomliggande lådinredning. Fyra kopplade ben. Nyckel. L 56, b 37, h 70.

Fanérskada. Slitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK