492928

MANSCHETTKNAPPAR, ett par, silver delvis förgylld, Sigurd Person, Stockholm 1969. Tot ca 22,5 gram.

Ovala med ås. Längd 2,4 cm.

Slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK