SOFFBORD, "Zanzibar", Antonio Citterio, Flexform, Italien, 2000-tal.

Valnöt. Vändbar skiva. Metallklädda benavslut. Längd ca 200, bredd ca 100, höjd 30 cm.

Slitage. Ställvis repor, märken.

Lähtöhinta
4 000 SEK