SOFFBORD, efter Ico Parisi, Slutarp, 1950-tal.

Svartlackerat underrede, skiva av jakarandalaminat. Längd 132, bredd 55, höjd 57 cm.

Bruksslitage och smärre märken.

Lähtöhinta
2 000 SEK