VARUAUTOMAT, 1930-tal.

VARUAUTOMAT, 1930-tal.

Bemålad plåt, med emaljskyltar samt fasettslipat glas. Krön med tympanonform. Längd ca 64, djup ca 20, höjd ca 149 cm.

Slitage, repor och nagg/märken samt mindre bucklor. Missfärgning och några sprickor. Ej funktionstestad. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
4 500 SEK