SOFFA. Börge Mogensen för Fredericia Stolefabrik, modellnummer 2433.

Klädd i rött skinn. Tresits. Längd 187 cm.

Slitage. Repor, skavda delar. Fläckar. Nedsuttna sitsar.

Lähtöhinta
8 000 SEK