FÅTÖLJ, tillskriven Arctander. Omkring 1900-talets mitt.

Karmar och ben i bonat trä. Fast stoppad klädsel, djuphäftad rygg.

Slitage, repor och märken. Skador, bland annat en knapp som saknas och något ranglig.

Lähtöhinta
20 000 SEK