494695

Erik Höglund

(Ruotsi, 1932-1998)
Erik Höglund
(Ruotsi, 1932-1998)

VASER / VINKYLARE, 2 st, glas, bl a Erik Höglund.

Klarglas resp rött, höjd 22 cm.

Mindre slitage, repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuvan käyttöoikeudet