VITRINSKÅP, Turri, sent 1900-tal, Italien.

I nedre del skåp. I övre del vitrin med belysning, 3 glashyllor. 4 pelare i metall. L 120, b 50, h 195.

Slitage.

Lähtöhinta
6 000 SEK