Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

BARDISK och BARSTOLAR, 3 st, 1950-tal

Framsida klädd med häftad, svart skinnimitation. Svartlackerad och förkromad benställning. Längd 120, bredd 70 och höjd 99 cm. Stolarna med stoppad sits i grönt konstskinn, svartlackerade benställningar. Höjd 70 cm.

Smärre slitage. Repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK