BYRÅ, senbarock 1700-tal.

BYRÅ, senbarock 1700-tal.

Valnötsfanerad. Välvd front, fyra lådor. Mässingsbeslag. Bredd 70, djup 39, höjd 80 cm. Nyckel finns.

Smärre skador och fanérskador. Slagmärken, skivan med fläckar. Smärre fanérbitar saknas. Nyckelskyltar lösa, låsen defekta. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK